radostná informace

Mojí drazí farníci – senioři, dospěláci, mládeži a milé děti, od středy 18. listopadu se může zúčastňovat bohoslužeb 15 osob. Hurááá!

Takže od čtvrtka budou zase mše sv. podle běžného programu. Myslím, že nám to už všem moc chybělo! Přicházejte na mše sv., ale zase budou mít přednost ti, kteří mají v daný den mši sv. – intenci.

V neděli budou v kostele zase lejstra, kde se budete moct napsat, kdo přijde na mši sv. Nejbližší rodina, která má intenci si napíše počet osob, kteří přijdou na mši sv. a zbývající počet se doplní farníky, proto se předem napíšeme. I ministranti se už můžou taky prostřídat třeba po dvou.

Nezapomeňme za tento dar poděkovat Pánu Bohu, že už je to u nás malinko lepší. Váš farář P. Bronislav