Využívejme každé příležitosti k setkávání se s Bohem ve mši sv.

Mše sv. je ten největší a nejcennější poklad (vrchol naší modlitby), který máme!

Ano, máme stálé omezení setkávání se na bohoslužbách. Ale využívejme maximálně povolenou hranici 10% míst k sezení! Není nutné si tato pravidla, předpisy ještě více sami zpřísňovat a mít na mši sv. třeba jen 6 či 8 osob, když může být 14 osob. V jiných oblastech si asi taky sami předpisy nezpřísňujeme. Proč to píšu? Protože mě mrzí, tak malá účast na mši sv. především v týdnu. Copak jsme si už odvykli chodit do kostela? Když nemůžu být na mši sv. v neděli a mám příležitost v týdnu, tak proč to nevyužít?

Chápu, že je to složité s tím zapisováním se na mše sv. Ale dá se to zvládnout! Nové listy na následující týden, budu dávat vždy až v neděli. V neděli by se měli skoro všichni farníci v kostele prostřídat a mít možnost se zapsat. Jak ti, kteří budou na mši sv., tak ti, kteří přijdou pouze pro sv. přijímání. V neděli odpoledne, nebo večer budu psát na farní stránky, kolik, na který den zůstává volných míst k zapsání. A vy se můžete telefonicky nahlásit. (tel. 605420438 já vás tam dopíšu) Kdo má intenci v následujícím týdnu, ať mi prosím třeba sms zprávou dá vědět, kolik osob z rodiny přijde na mši sv. (děti do 6 let není nutné zapisovat) Prosím nejpozději do pátku večera! Moc děkuji!!! Ministranti se psát nemusí, prosím, aby přicházeli především podle služeb, které mají.

Na společné prožívání setkání s Bohem ve mši sv. se těší P. Bronislav