Radostná zvěst

Drazí farníci, chci se s vámi podělit o tu radost, že už budeme moc od zítřka (pondělka 26.4.) navštěvovat mše sv. bez většího omezení počtu. Prosím, dejte tuto radostnou zvěst vědět svým blízkým, svým sousedům, kteří tohle ještě nevědí.

I nadále je potřeba zachovat dezinfekci, zakrytá ústa a 2m rozestupy. Přestává platit zákaz zpěvu.

Z důvodů dodržet rozestupy v našem kostele při bohoslužbě budou bývat o nedělích 2 mše sv. (v 8,30 a v 10,00). Abychom se nějakým způsobem rozdělili na tyto 2 mše sv. je potřeba se zapsat na některou ze dvou mši sv.

Velice mě zklamalo, že na příští neděli na mši sv. 8,30 se zapsali skoro všichni a na 10,00 jsou zapsání je 4 lidé. Tak takhle jsem si to nepředstavoval!!! A přitom mše sv. v 10,00 bude „na poděkování za zlepšení pandemické situace u nás.“ Jistě všichni nemáte intenci v 8,30.  Nemusíme chodit na mši sv. pouze v 8,30 protože tak jsme zvykli.

Prosím, buďme vděční za zlepšenou situaci a snažme se ještě to málo dodržovat a zachovávat!!! Moc děkuji farář Bronislav