Nové předpisy pro 5. stupeň protiepidemického systému od neděle 27.12.

Drazí farníci, nové předpisy pro 5. stupeň protiepidemického systému začnou platit od neděle 27. prosince o svátku Sv. Rodiny. Do té doby platí listiny, na které jste se v kostele zapsali na jednotlivé mše sv.

Co se týká počtu osob, které se budou moci zúčastnit bohoslužeb od neděle 27.12. to je pro náš kostel 14 osob. (rodina, která má intenci + ještě někdo) Na tu neděli 27.12. jste se zapsali na 3 mše sv. po 30 osobách. Tohle musíme změnit!!! Budete se muset někteří přepsat. V neděli 27.12. zůstanou 3 mše sv. ale pouze po 14 osobách. V tento den vám již další mši sv. nemůžu nabídnout, ale místo toho vám nabízím mši sv. na sv. Štěpána 26.12. v 7,30 h. Tato mše sv. původně neměla být. Prosím, když budete v kostele, tak se prosím přepište na tuto mši sv. Vím, je to složité(možná budou trochu zmatky) ale jistě to zvládneme.

V mnoha kostelích kde je více lidí, tak si lidé můžou vybrat pouze jednu mši sv. přes celé svátky. Buďme rádi, že tady máme tolik možností. Krom toho, kdo bude sledovat mši sv. v televizi, může si dojít do kostela pro sv. přijímání a to 11,30 h. ( přenos bohoslužeb na televizi Noe je v 10,00 h.)

Přejí Vám všem – hluboké duchovní prožití svátku vánočních!   P. Bronislav