Milé děti.

Milé děti, tady máte obrázek k evangeliu na neděli 7. února

Už jsem vás některé dlouho neviděl, tak doufám, že jste zdraví, jak tělesně tak i duchovně! Blíží se nám postní doba (kterou mám moc rád). A jistě si pamatujete, jak jsme se vždy v kostele společně modlili pobožnost křížové cesty. Přemýšlel jsem jak to uděláme letos.

Jistě jste si v kostele všimli, že nám jedno zastavení křížové cesty chybí (je v opravně) A proto, chci poprosit především vás menší děti (předškolní a 1. stupeň ZŠ), aby jste nakreslili toto chybějící zastavení na výkres a donesli do kostela – co nejdříve! Aby nám při modlitbě žádné zastavení nechybělo!

Děcka, vím, že práce u počítače máte až až. Přesto dejte mi vědět, zda by jste měli zájem o nějakou postní soutěž. (bylo by to  skrze počítač) Dějte mi prosím vědět – co nejdříve na  wojnar.bronislav@centrum.cz   Mějte se hezky a buďte hodní ! Moc na vás myslím. Farář Bronislav