Ministranti

Moji drazí ministranti, je mi smutno, že se s vámi nevídávám. Ale vám to asi taky chybí, že nemůžete nyní do kostela.

Jistě víte, že nyní bývají mše sv. bez účasti lidu, to znamená, že i bez vás ministrantů – dokážete si to představit? Kněz si musí vše nachystat a udělat sám a dokonce při mši i sám si odpovídat, je to takové smutné, ale nebojte, zase bude lépe, musíme mít naději a pevnou víru v Boha, že ON má všechno ve svých rukou.

Máte před sebou prázdniny a nevím, zda se vůbec na ně těšíte? Aspoň nebudete muset sedět dopoledne u počítače s výukou. Jděte ven a něco si zahrejte.

Až zítra v neděli přijdete do kostela pro sv. přijímání (9,30 a 10,00) bude vzadu na stoličku nový Tarsícius, vezměte si ho domu. Jsou tam docela dobré jednoduché hry.

Buďte hodní a nezapomínejte na modlitbu